Agenda 2018  direct naar de komende activiteiten

(De agenda wordt geregeld aangevuld met actuele informatie)

 

Voor kerkdiensten: zie ook het Preekrooster

Voor meer informatie over de activiteiten: zie het Activiteitenoverzicht

 

De meeste activiteiten vinden plaats in het kerkgebouw aan de Nieuwe Stationsweg 1 in Haren.

Activiteiten die cursief zijn aangegeven, worden elders gehouden.

 

Dag/Datum/Tijd

Activiteit

di

2

jan

19.45

Kerkenraad

zo

7

jan

10.00
10.00

Nieuwjaarsdienst 2018, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

ma

8

jan

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

di

9

jan

09.45

Themaochtend met ds. Van der Werf

wo

10

jan

19.30

Quiltgroep

do

11

jan

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

14

jan

10.00

Dienst ds. G.G. Hoekema

ma

15

jan

14.30
19.00

Zusterkring
Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

zo

21

jan

10.15

World Fellowship Day, Gezamenlijke regionale dienst GDS in Stadskanaal, ds. K van der Werf

ma

22

jan

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

wo

24

jan

19.30

Quiltgroep

do

25

jan

20.00

30+ bij Hendrik Jan en Yvette Krol

zo


28


jan


10.00
10.00
11.00

Dienst ds. K. van der Werf
Zondagsschool
na de dienst: vergadering wijkorganisatie

ma

29

jan

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

 

 

 

 

 

zo

4

feb

10.00

Dienst ds. F.R. Fennema

ma

5

feb

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

di

6

feb

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

7

feb

19.30

Quiltgroep

zo

11

feb

10.00

Dienst ds. K. van der Werf Uitreiking 40-dagentijdkalender

ma

12

feb

14.30
19.00

Zusterkring
Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

wo

14

feb

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

do

15

feb

20.00

Open Avond met prof. dr. Erik Borgman: Wat kan de samenleving betekenen voor de kerk? Informatie

zo

18

feb

10.00
10.00

Dienst met Groningen in Haren, ds. J.H. Kikkert, Eerste zondag 40-dagentijd
Zondagsschool

ma

19

feb

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

wo

21

feb

19.30

Quiltgroep

zo

25

feb

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

ma

26

feb

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

 

 

 

 

 

zo

4

mrt

10.00

Zr. A.T. van Kempen-Tollenaar

ma

5

mrt

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

di

6

mrt

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

7

mrt

19.30

Quiltgroep

do

8

mrt

20.00

30+ bij Tonny van Rede

zo

11

mrt

10.00

Dienst ds. K. van der Werf
Zondagsschool

ma

12

mrt

14.30
19.00

Zusterkring
Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

wo

14

mrt

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

18

mrt

10.00

Dienst ds. N.C. Meihuizen

ma

19

mrt

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

wo

21

mrt

14.00
19.30

Wijkbijeenkomst Paterswolde bij de fam. Rietema
Quiltgroep

za

24

mrt

13.30

Beraadsmiddag GDS met ds. Gerke van Hiele in onze kerk voor alle leden uit het GDS-gebied; graag even opgeven bij zr. Anne-Geertje Hoekema

zo

25

mrt

10.00
16.00

Dienst ds. G.J.J. (Gerke) van Hiele Begin zomertijd
Zondagsschool (Kliederkerk) in Groningen
Info

ma

26

mrt

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

vr

30

mrt

19.30

Goede Vrijdag, Avondmaal, ds. K. van der Werf

 

 

 

 

 

zo


1


apr


09.00
10.00
10.00

Paasontbijt voor jong en oud
Paasdienst, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

ma

2

apr

19.00

geen repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor

di

3

apr

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

4

apr

19.30

Quiltgroep

zo

8

apr

10.00

Dienst ds. R.P. Yetsenga

ma

9

apr

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

wo

11

apr

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

15

apr

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

ma

16

apr

14.30
19.00

Zusterkring

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

wo

18

apr

19.30

Quiltgroep

zo

22

apr

10.00
10.00

Dienst ds. Y. Krol
Zondagsschool

ma

23

apr

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

di

24

apr

20.00

30+ bij Hendrik Blanksma

wo

25

apr

19.45

Voorjaarsledenvergadering met o.a. de jaarrekening 2017

vr

27

apr

 

Koningsdag

zo

29

apr

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

ma

30

apr

 

geen repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor (meivakantie)

 

 

 

 

 

di

1

mei

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

wo

2

mei

19.30

Quiltgroep

zo

6

mei

10.00

Dienst ds. G.G. Hoekema

ma

7

mei

geen repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor

zo

13

mei

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

ma

14

mei

14.30
19.00

Middagwandeling Zusterkring vanaf Scandinavisch Dorp

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

wo

16

mei

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

20

mei

10.00
16.00

Pinksteren, zr. A.T. van Kempen-Tollenaar
Zondagsschool (Kliederkerk) in Groningen Info

ma

21

mei

19.00

geen repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor

za

26

mei

09.30

Extra repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Groningen

zo

27

mei

10.00

Dienst zr. Vicky van der Linden

ma

28

mei

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Roden

 

 

 

 

 

zo

3

juni

10.00

Dienst ds. Hester Wouda

ma

4

juni

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

di

5

juni

------
19.45

Geen Themaochtend
Kerkenraad

do

7

juni

20.00

30+ bij Ellen van Agthoven

zo

10

juni

10.00
10.00

Jubileumdienst 60 jaar DG Haren met ds. Van der Werf en koor
Zondagsschool

di

12

juni

14.00

Theedrinken op de Mikkelhorst voor even contact in de vakantietijd

wo

13

juni

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

17

juni

10.00

Ds. R.P. Yetsenga

zo

24

juni

10.15

Buitendag GDS in Tolbert Info

 

 

 

 

 

zo

1

juli

10.00
10.00

Dienst ds. K. van der Werf
Zondagsschool, afsluiting seizoen

di

3

juli

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

zo

8

juli

10.00

Dienst in t Witte Kerkje

vr

13

juli

 

30+ Afsluiting seizoen

zo

15

juli

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

di

17

juli

14.00

Theedrinken op de Mikkelhorst voor even contact in de vakantietijd

zo

22

juli

10.00

Dienst in t Witte Kerkje

zo

29

juli

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

 

 

 

 

 

zo

5

aug

10.00

Dienst in t Witte Kerkje

di

7

aug

09.45
14.00

Themaochtend met ds. Van der Werf
Theedrinken op de Mikkelhorst voor even contact in de vakantietijd

wo

8

aug

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

12

aug

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

zo

19

aug

10.00

Dienst in t Witte Kerkje

zo

26

aug

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

wo

29

aug

14.00

Jaarlijkse reisje Zusterkring, vertrek vanuit de Voorhof

 

 

 

 

 

zo

2

sep

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma

ma

3

sep

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

di

4

sep

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

zo

9

sep

17.00

Start nieuwe seizoen met maaltijd, ds. Van der Werf

ma

10

sep

14.30
19.00

Zusterkring

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

wo

12

sep

19.30

Redactievergadering Gemeenteblad

zo

16

sep

10.00

Ds. Hester Wouda

ma

17

sep

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

zo

23

sep

10.00

Dienst ds. K. van der Werf

ma

24

sep

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

zo

30

sep

10.00

Dienst ds. M.L. Bruggen

 

 

 

 

 

ma

1

okt

19.00

Repetitie Noordelijk Doopsgezind Koor in Haren

di

2

okt

09.45
19.45

Themaochtend met ds. Van der Werf
Kerkenraad

 

 

 

 

 


 

Naar: Informatie over alle activiteiten Preekrooster Home

 

Mail al uw toevoegingen op de agenda, vragen en opmerkingen naar de webmaster