Preekrooster 2018†††††  direct naar de komende diensten††††††††††††††††††††

Behalve onze eigen predikant, ds. K van der Werf, gaan regelmatig gastpredikanten voor.

Vaste organisten zijn Matty Niemeijer en Philip Kiemel en we kunnen ook vaak een beroep doen op Dick Rozenga.

 

De diensten zijn op zondag om 10.00 uur, tenzij anders vermeld.†† Voor de zondagsschool zie ook: data zondagsschool

Diensten die niet in de kerk aan de Nieuwe Stationsweg 1worden gehouden,zijn cursief aangegeven.

 

In de zomermaanden hebben we gezamenlijke diensten met de vrijzinnige protestanten in Haren,

om en om bij hun in ít Witte Kerkje aan de Jachtlaan 11 (hoek Oude Hoflaan) en bij ons.

 

Dag/Datum/Tijd

Dienst/Voorganger

Bijzonderheden

Organist

2018

 

 

 

zo

7

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

di 6-5 Driekoningen

Philip Kiemel

zo

14

jan

10.00

Ds. G.G. Hoekema

 

Matty Niemeijer

zo

21

jan

10.15

World Fellowship Day, regionale dienst GDS in Stadskanaal, ds. Van der Werf

 

-----

zo


28


jan


10.00
10.00
11.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool
Na de dienst: vergadering wijkorganisatie

 

Philip Kiemel


zo

4

feb

10.00

Ds. F.R. Fennema

 

Matty Niemeijer

zo

11

feb

10.00

Ds. K. van der Werf

Uitreiking 40-dagentijdkalender

Matty Niemeijer

zo

18

feb

10.00
10.00

Dienst met Groningen in Haren, ds. J.H. Kikkert
Zondagsschool

Eerste zondag 40-dagentijd

Philip Kiemel

zo

25

feb

10.00

Ds. K. van der Werf

 

Dick Rozenga

zo

4

mrt

10.00

Zr. A.T. van Kempen-Tollenaar

 

Matty Niemeijer

zo

11

mrt

10.00

10.00

Ds. K. van der Werf
Zondagsschool

 

Philip Kiemel

zo

18

mrt

10.00

Ds. N.C. Meihuizen

 

Matty Niemeijer

zo

25

mrt

10.00
16.00

Ds. G.J.J. (Gerke) van Hiele
Zondagsschool (Kliederkerk) in Groningen
††Info

Begin zomertijd

Dick Rozenga

vr

30

mrt

19.30

Goede Vrijdag, Avondmaal, ds. K. van der Werf

 

Matty Niemeijer

zo


1


apr


09.00
10.00
10.00

Paasontbijt voor jong en oud
Paasdienst, ds. K. van der Werf
Zondagsschool

 


Philip Kiemel

zo

8

apr

10.00

Ds. R.P. Yetsenga

Dick Rozenga

zo

15

apr

10.00

Ds. K. van der Werf

 

Matty Niemeijer

zo

22

apr

10.00
10.00

Ds. Y. Krol
Zondagsschool

 

Matty Niemeijer

zo

29

apr

10.00

Ds. K. van der Werf

wo 27-4 Koningsdag

Matty Niemeijer

zo

6

mei

10.00

Ds. G.G. Hoekema

za 5-5 Bevrijdingsdag
do 10-5 Hemelvaart

Philip Kiemel

zo

13

mei

10.00

Ds. K. van der Werf

Moederdag

Philip Kiemel

zo

20

mei

10.00

16.00

Pinksteren, zr. A.T. van Kempen-Tollenaar
Zondagsschool (Kliederkerk) in Groningen
††Info

Matty

zo

27

mei

10.00

Zr. V. (Vicky) van der Linden

 

Philip Kiemel

zo

3

juni

10.00

Ds. H. (Hester) Wouda

 

Matty

zo

10

juni

10.00
10.00

Jubileumdienst 60 jaar DG Haren, ds. K. van der Werf, met koor
Zondagsschool

 

Jellie Alkema

zo

17

juni

10.00

Ds. R.P. Yetsenga

Vaderdag

Philip Kiemel

zo

24

juni

10.15

Regionale Buitendag GDS †††Info

 

-----

zo

1

juli

10.00
10.00

Ds. K. van der Werf
Afsluiting seizoen Zondagsschool

Philip Kiemel

zo

8

juli

10.00

VVP, Dienst in ít Witte Kerkje

 

 

zo

15

juli

10.00

Ds. K. van der Werf

 

 

zo

22

juli

10.00

VVP, Dienst in ít Witte Kerkje

 

 

zo

29

juli

10.00

Ds. K. van der Werf

 

 

zo

5

aug

10.00

VVP, Dienst in ít Witte Kerkje

 

 

zo

12

aug

10.00

Ds. K. van der Werf

 

 

zo

19

aug

10.00

VVP, Dienst in ít Witte Kerkje

 

 

zo

26

aug

10.00

Ds. K. van der Werf

 

 

zo

2

sep

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma

 

 

zo

9

sep

17.00

Start nieuwe seizoen met maaltijd, ds. K. van der Werf

 

 

zo

16

sep

10.00

Ds. H. (Hester) Wouda

Vredesweek

 

zo

23

sep

10.00

Ds. K. van der Werf

Vredesweek

 

zo

30

sep

10.00

Ds. M.L. Bruggen

 

 

zo

7

okt

10.15

Regionale Broederschapsdagviering GDS in Groningen

 

 

zo

14

okt

10.00

Ds. K. van der Werf

4 Mijl van Groningen

 

zo

21

okt

10.00

Ds. N.C. Meihuizen

 

zo

28

okt

10.00

Ds. K. van der Werf

Begin wintertijd

 

zo

4

nov

10.00

Oecumenische dienst in de Nicolaaskerk

 

 

zo

11

nov

10.00

Ds. K. van der Werf

 

 

zo

18

nov

10.00

Ds. S.J. van Hoorn-Dantuma

 

 

zo

25

nov

10.00

Laatste zondag kerkelijk jaar met herdenking overledenen, ds. Van der Werf

 

 

zo

2

dec

10.00

Eerste Advent, ds. G.G. Hoekema

 

 

zo

9

dec

10.00

Tweede Advent, ds. K. van der Werf

 

 

di

11

dec

19.30

Adventsavond voor de hele gemeente, georganiseerd door de Zusterkring

 

 

zo

16

dec

16.00

Gezinskerstviering, georganiseerd door de Zondagsschool

 

 

zo

23

dec

Geen dienst

 

 

ma

24

dec

21.30

Kerstavonddienst, ds. K. van der Werf

 

 

di

25

dec

Geen dienst

 

 

zo

30

dec

 

Geen dienst 

 

 

zo

6

jan

10.00

Nieuwjaarsdienst 2019, ds. K. van der Werf

 

 



Naar:Agenda met alle activiteiten†† Informatie over activiteiten†† Preekrooster 2017†† Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††